Havaist ile rahat, konforlu yolculuk. İstanbul Havalimanı'ndan, geliş gidiş yönleriyle belirli nolktalardan yolcu alıp en güvenilir ve kaliteli yolculuğu esas alıyor. 

HAVAİST DURAKLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine HAVAİST’le yeni bir işlev daha ekleniyor.
HAVAİST, İstanbul Havalimanı’ndan İstanbul içi geliş-gidiş yönlerinde belirli noktalara transfer işlemi yapacak olan yeni bir kuruluştur.
HAVAİST yolcu taşımacılığında kullanılacak 2018 model 46 kişilik Euro6 araçlarıyla güvenliği ve yolcuya kaliteli hizmeti esas alıyor.

Tüm Duraklar

 


İstanbul Havalimanı’na lüks taşımacılık hizmeti veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Otobüs AŞ’ye bağlı HAVAİST, 6 Nisan’dan itibaren 7/24 hizmete başlayacak. İstanbul genelinde 20 ayrı hat ve 65 durakta 150 otobüsle hizmet verecek.

Havaist

Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na 5 Nisan Cuma günü başlayacak ve 6 Nisan’da tamamlanacak taşınma süreciyle birlikte HAVAİST seferleri de güncellendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın talimatıyla, yolcuların gidiş ve geliş istikametinde konforlu, rahat ve hızlı ulaşımının sağlanması için il genelinde yeni hatlar ve duraklar eklendi. Karşılıklı sefer sayısı artırıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Otobüs AŞ’ye bağlı HAVAİST, 6 Nisan’dan itibaren il genelinde 20 ayrı hat ve 65 durakta 150 otobüsle 7/24 hizmet verecek. “HAVAİST”mobil uygulamasını Android ve IOS işlemci cep telefonlarınıza veya tabletlerinize ücretsiz indirebilir, size en yakın hareket noktasını, hareket saatlerini, varış süresini öğrenebilirsiniz. HAVAİST’in hizmet vereceği hat ve duraklar ile ücret tarifesi şöyle;

 

 

 


Hatlarımız 06.04.2019 tarihi itibaırlya hizmet vermeye başlayacak olup belirtilen tarihten sonra web sitemiz ve Mobiett uygulamamızdan hatların sefer saatlerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Ayrıntılı Bilgi : http://www.hava.ist / https://www.iett.istanbul/tr/main/news/istanbul-havalimanina-hizmet-verecek-hat-ve-d/2250

 

 

İçeriği Paylaş

THY Çağrı Merkezi

Daha fazla bilgi ve destek içi Türk Havayolları satış ofisleri yada Çağrı Merkezi ile İletişime Geçiniz.
THY Çağrı Merkezi : 444 0 849 / 0850 333 0 849

En Çok Okunanlar