Değerli AtlasGlb Yolcuları,

Kurulduğumuz günden bu yana en güzel anlarımıza ev sahipliği yapan Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımızı, 6 Nisan 2019 tarihi itibarıyla ülkemizin aydınlık geleceğine çok büyük katkı sunacağına inandığımız İstanbul Havalimanı ’ndan gerçekleştireceğiz. Bu nedenle 6 Nisan 2019 ve daha sonraki günler için önceden satın almış olduğunuz biletlerinizi kontrol etmenizi ve seyahatlerinizi İstanbul Havalimanı kalkış ve inişli olarak programlamanızı rica ederiz. Yaşanacak olası bir yoğunluğun yanı sıra yeni İstanbul Havalimanı’nın büyüklüğünü de göz önüne alarak iç hatlarda 2, dış hatlarda ise 3 saat öncesinden havalimanında olmanızı öneriyoruz.

Türk havacılık sektörü ve ülkemiz ekonomisi için tarihi bir öneme sahip olan bu sürece sizlerle birlikte tanıklık etmekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Keyifli uçuşlar dileriz...

 

Pratik Bilgiler

Kontuar
Tüm iç hat uçuşlarında C kontuarında, dış hat uçuşlarında M kontuarında hizmet vermekteyiz.
Kontuar
Tüm iç hat uçuşlarında C kontuarında, dış hat uçuşlarında M kontuarında hizmet vermekteyiz.
Lounge
Lounge servisinden yararlanmak isteyen Business Class yolcularımız, İGA Lounge’u kullanabilir.
İç Hat Süresi
İç hatlarda seyahat edecek yolcularımızın uçuştan 2 saat öncesinde havalimanında bulunmasını önemle rica ederiz.
Dış Hat Süresi
Dış hatlarda seyahat edecek yolcularımızın uçuştan 3 saat öncesinde havalimanında bulunmasını önemle rica ederiz.
Şehir Merkezine Uzaklık
İstanbul Havalimanı, İstanbul’un kuzeyinde, şehir merkezine 35 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Hızlı Geçiş
Seyahat deneyiminizi daha konforlu hale getirmek amacıyla sunduğumuz hızlı geçiş hizmetimiz yeni merkezimizde de devam edecektir.
Yurt Dışı Çıkış Pulu
Giden Yolcu katındaki G ve K Check-in bölgeleri ile pasaport kontrol bölgesi arasında bulunan veznelerden temin edilebilir.
Otopark
40.000 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.
   
 

 


İstanbul Havalimanı’na Genel Bakış

İstanbul Havalimanı, İstanbul’u dünya havacılığının buluşma noktası haline getirmek amacıyla şehir merkezinden 35 kilometre mesafede bulunan ve 76,5 milyon metrekarelik alana yayılan görkemli yapısıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Dört fazda tamamlanacak şekilde planlanan İstanbul Havalimanı, birinci faz kapsamında 90 milyon yolcu kapasiteli yapısıyla hizmet vermekte olup, tüm fazları tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesi ile tüm dünyanın ilgisini üzerinde toplamaya hazırlanıyor. 300’den fazla destinasyona sunduğu uçuş imkanıyla seyahatin önündeki en büyük engelleri kaldıran İstanbul Havalimanı, ziyaretçilerine maksimum hizmet sağlıyor.

İstanbul Havalimanı’na Genel Bakış

 


Uçuş Durumu

Taşınma sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımız 5 Nisan 2019 saat 19:00’da sona erecek ve 6 Nisan 2019 saat 19:00 itibarıyla İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir.

AtlasGlobal Uçuş Durumu

Daha Fazla


 

Pratik Bilgiler

İstanbul Havalimanı’ndan yapacağımız uçuşlarımızda yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek bazı pratik bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Atlasglobal Havayolları ile İstanbul Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerinizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Daha Fazla


 

 

Daha fazla bilgi ve destek içi AtlasGlobal satış ofisleri yada Çağrı Merkezi ile İletişime Geçiniz.
Çağrı Merkezi : 0850 222 0000
Kaynak : https://www.atlasglb.com/istanbul-havalimani

 

İçeriği Paylaş

En Çok Okunanlar