Değerli AtlasGlobal Yolcuları,

5-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Havalimanı’na taşınıyoruz. 5 Nisan 2019 19.00’dan başlamak üzere 6 Nisan 2019 19.00’a kadar Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’ndan herhangi bir uçuşumuz yapılamayacaktır.

6 Nisan 2019 19.00 itibarıyla İstanbul kalkış-varışlı tüm uçuşlarımızı İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştireceğiz. Bu nedenle 6 Nisan 2019 ve ileri tarihler için önceden satın almış olduğunuz biletlerinizi kontrol etmenizi ve seyahatlerinizi İstanbul Havalimanı kalkış ve inişli olarak programlamanızı rica ederiz.

Yaşanacak olası bir yoğunluğun yanı sıra İstanbul Havalimanı’nın büyüklüğünü de göz önüne alarak iç hatlarda iki, dış hatlarda ise üç saat öncesinden havalimanında olmanızı öneriyoruz. Sizleri, İstanbul Havalimanı’ndan yapacağınız iç hat uçuşlar için C kontuarında, dış hat uçuşlarımız için ise M kontuarında bekleyeceğiz.

 


İstanbul Havalimanı’na Genel Bakış

İstanbul Havalimanı, İstanbul’u dünya havacılığının buluşma noktası haline getirmek amacıyla şehir merkezinden 35 kilometre mesafede bulunan ve 76,5 milyon metrekarelik alana yayılan görkemli yapısıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Dört fazda tamamlanacak şekilde planlanan İstanbul Havalimanı, birinci faz kapsamında 90 milyon yolcu kapasiteli yapısıyla hizmet vermekte olup, tüm fazları tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesi ile tüm dünyanın ilgisini üzerinde toplamaya hazırlanıyor. 300’den fazla destinasyona sunduğu uçuş imkanıyla seyahatin önündeki en büyük engelleri kaldıran İstanbul Havalimanı, ziyaretçilerine maksimum hizmet sağlıyor.

İstanbul Havalimanı’na Genel Bakış

 


Uçuş Durumu

Taşınma sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımız 5 Nisan 2019 saat 19:00’da sona erecek ve 6 Nisan 2019 saat 19:00 itibarıyla İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir.

AtlasGlobal Uçuş Durumu

Daha Fazla


 

Pratik Bilgiler

İstanbul Havalimanı’ndan yapacağımız uçuşlarımızda yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek bazı pratik bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Atlasglobal Havayolları ile İstanbul Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerinizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Daha Fazla


 

 

Daha fazla bilgi ve destek içi AtlasGlobal satış ofisleri yada Çağrı Merkezi ile İletişime Geçiniz.
Çağrı Merkezi : 0850 222 0000
Kaynak : https://www.atlasglb.com/istanbul-havalimani

 

İçeriği Paylaş

En Çok Okunanlar